KURUMSAL

Firma Profili

1989 yılında Denizli’de faaliyete başladık. Memleketimiz Denizli’nin sembolleşmiş kültür varlığı Beyaz Cennet Pamukkale’den ilham aldık. Bu ilhamla “Doğanın Tüm Renkleri” Pamukkale Boya’da diyoruz.

• Kaliteyi bir tesadüf değil akıllı bir gayretin sonucu olarak görmekteyiz. 21.000 metrekare alanda ISO-9001:2015 sertifikalı modern tesislerimizde üretim yapmaktayız. Pamukkale® ve FBS® markaları ile boya sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, 2011 yılından beri Konfor® markası ile ısı yalıtım ürünleri de üretmekteyiz.

• “Doğanın Tüm Renklerini” siz değerli müşterilerimizin erişimine sunmaktayız. Her grup için renk uzmanlarımızın öngörülerine göre revize edilen, orijinal katalog Pamukkale® renklerinin yanı sıra; uluslararası kartelalarda bulunan renk alternatiflerini hem yurt içi hem de yurt dışında Renk Sanatı™ ve Metal Mix™ Renklendirme Sistemleri sayesinde bayilerimiz aracılığıyla, her zevke ve ihtiyaca uygun boyayı tüketicilerin erişimine sunmaktayız.

• “Denizli’de Üretiyoruz Dünyayı Boyuyoruz” sloganıyla çıktığımız bu yolda 9 farklı ülkeye ihracat yapmaktayız.

• Türk standartlarına uygun birinci sınıf ürünler üretmekteyiz. Bu ürünler Pamukkale Boya® ürün ailesi olan; su bazlı ürünler, solvent bazlı ürünler, izolasyon ürünleri, yardımcı ürünler, sanayi ve mobilya grubu ürünleri içermektedir.

• Tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği orta sınıf ürünlerimiz FBS® markamız çatısı altında; su bazlı ürünler, sentetik ve sanayi grubu olarak, hem TSE standartlarına uygun hemde iktisadi alternatif ürünler sunmaktayız.

• Çevreyi korumayı işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görmekteyiz. Çevreyle dost ürünler üreterek gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir çevre bırakabilmeyi bir ilke haline getirdik.

Vizyonumuz;
Yerli üretimin gücünü arttırmayı ve uluslararası alanda sektörümüzün en güvenilir ve kaliteli temsilcisi olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz;
En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlamak. Kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak boya sektöründe ülke ve dünya çapında lider konuma gelip dünyayı renklendirmeye çalışıyoruz.

Teşekkürler…
Gücünü müşterilerinden ve çalışanlarından alan Fazilet Boya San. ve Tic. Ltd. Şti., ürünlerimize teveccüh gösteren başta tüketiciler olmak üzere yaklaşık 500 Bayimizin desteğiyle; her zaman kaliteli ve çevreyle dost ürünler üretmeyi ilke edinerek, yerli üretimin gücünü arttırmayı ve uluslararası alanda sektörümüzün en güvenilir ve kaliteli temsilcisi olmayı hedefliyoruz.

Destek ve Güveniniz için Sonsuz Teşekkürler…

Muharrem KILCI
Fazilet Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yönetim Kurulu Başkanı