KURUMSAL

Firma Profili

Hikayemiz 1989 yılında Denizli’de küçük bir boya işletmesi olarak başladı.

Kentimizin sembolleşmiş kültür varlığı, “Beyaz Cennet” Pamukkale’nin verdiği ilhamla başlattığımız boya üretimi faaliyetini; halen Denizli’de, lojistik hatların kesiştiği bölgede, yaklaşık 21 bin metrekare alan üzerine kurulu tesislerimizde gerçekleştiriyoruz.

Pamukkale® markası ile inşaat, sanayi ve mobilya grubu boyaları, FBS® markası ile inşaat boyaları ve yapı kimyasalları, 2011 yılından bu yana Konfor® markası ile ısı yalıtım ürünleri üretmekteyiz.

Boya kimya sektöründe 40 yılı aşkın tecrübe ve gelişim odaklı vizyon ile geliştirdiğimiz katma değerli ürünlerimizin, dünya pazarlarına ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Çevreyi korumayı işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görmekteyiz. Gelecek nesillere daha sağlıklı ve temiz bir çevre bırakabilmek adına, çevre dostu ürünler üretmeyi ilkemiz haline getirdik. Kaynak verimliliği ve atık yönetimini önceliyor ve sıfır atık ile tam sürdürülebilir üretimi hedefliyoruz.

Uluslararası standartlarda üretimle yerli üretimin gücünü artırmayı, ulusal ve uluslararası çapta sektörümüzün en güvenilir temsilcisi olmayı hedefliyoruz.

Başta ürünlerimize teveccüh gösteren tüketicilerimiz, bayilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere; tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkürler..

Muharrem KILCI
Fazilet Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yönetim Kurulu Başkanı